Ingen jobb for liten – Ingen jobb for stor

Vi løser alt, bare å ringe for en hyggelig prat.

Hallingfrakt AS er en del av Andersen Gruppen med stor terminal på Heradveien 624, Gol i Hallingdal.
Vi kjører daglig mellom Oslo og Hallingdal, men løser transport i hele landet.
Vi har mye hytteleveranser og er i posisjon til å oppfylle dine behov enten det gjelder bærehjelp eller kran.
Våre 20 ansatte har bred erfaring innenfor transport.

 Ingen jobb for liten – Ingen jobb for stor

Vi løser alt, bare å ringe for en hyggelig prat.

Hallingfrakt AS er en del av Andersen Gruppen med stor terminal på Heradveien 624, Gol i Hallingdal.
Vi kjører daglig mellom Oslo og Hallingdal, men løser transport i hele landet.
Vi har mye hytteleveranser og er i posisjon til å oppfylle dine behov enten det gjelder bærehjelp eller kran.
Våre 20 ansatte har bred erfaring innenfor transport.

Kontakt oss i dag

928 71 600

post@hallingfrakt.no

Heradvegen 624, 3550 Gol

928 71 600

post@hallingfrakt.no

Heradvegen 624, 3550 Gol

Ansatte

Jan Erik Aas

Daglig leder
janerik@andersentr.no
911 88 951

Hege Jensvoll

Driftsleder
hege@hallingfrakt.no
959 16 500

Arne Øystein Gladhus

Kjøreleder
arne-oystein@hallingfrakt.no
977 33 000

Eli Mosserud

Kjøreleder
eli@hallingfrakt.no
489 92 059

Tom Erik Amundsen

Salgsleder
tom-erik@hallingfrakt.no
473 35 599

Malene J. Garnås

Kontormedarbeier
malene@hallingfrakt.no
476 75 732

Zoltan Andras

Schenker kontakt
zoltan@hallingfrakt.no
andras.zoltan-extern@dbschenker.com
461 95 644

Økonomi

Alle faktura må sendes som EHF.

Daniel Garratt

Økonomisjef
daniel@andersentr.no
472 34 420

Jan Erik Aas

Daglig leder
janerik@andersentr.no
911 88 951

Hege Jensvoll

Driftsleder
hege@hallingfrakt.no
959 16 500

Arne Øystein Gladhus

Kjøreleder
arne-oystein@hallingfrakt.no
977 33 000

Eli Mosserud

Kjøreleder
eli@hallingfrakt.no
489 92 059

Tom Erik Amundsen

Salgsleder
tom-erik@hallingfrakt.no
473 35 599

Malene J. Garnås

Kontormedarbeier
malene@hallingfrakt.no
476 75 732

Zoltan Andras

Schenker kontakt
zoltan@hallingfrakt.no
andras.zoltan-extern@dbschenker.com
461 95 644

Økonomi

Alle faktura må sendes som EHF.

Daniel Garratt

Økonomisjef
daniel@andersentr.no
472 34 420

Send oss en melding